Available courses

Znajdują się tu plany zajęć dydaktycznych, plany sesji egzaminacyjnych i inne ważne ogłoszenia

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze I.

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze III z rozszerzeniem z matematyki oraz geografii.

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze II.

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze IV z rozszerzeniem z języka polskiego oraz historii.

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze IV z rozszerzeniem z wiedzy o społeczeństwie oraz biologii.

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze I technik administracji.

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze II technik administracji.

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze IV technik administracji.

Znajdują się materiały (tematy prac kontrolnych, zagadnienia egzaminacyjne, pakiety edukacyjne) z przedmiotów objętych programem nauczania w semestrze II technik bezpieczeństwa i higieny pracy.